Co je Kratom?

Kratom je bylina, která vás ohromí svými pozitivními léčivými účinky.

Je důležité si zjistit základní informace o této bylině. Mitragyna Speciosa, také známá jako Kratom, dorůstá výšky až 30 metrů. Této rostlině se daří ve vlhkých oblastech jihovýchodní Asie například v Thajsku, Malajsii a Indonésii, kde mají vlhkou půdu bohatou na minerály. Má tmavé listy, které jsou až 25 cm dlouhé. Listy padají a rostou v závislosti na ročním období. Žilky těchto listů mají různá zbarvení a každá barva má své specifické vlastnosti, které ji vystihují. Barvy žilek jsou: bílá, červená, zelená . Kratom se získává z listů této tropické dřeviny, které se v specifickém období sklidí, vysuší a nadrtí.

 

Listy, které jsou podle výzkumu bohaté na terapeutické, energizující a uklidňující vlastnosti, jsou dle druhu považovány za jedny z nejvíce posvátných bylin. V jihovýchodní Asii se Kratom používal po staletí v obřadech, rituálech a lidovém léčitelství. V posledních letech se stal Kratom oblíbený. V některých zemích se zakazuje jeho vnitřní použití, ačkoliv nákup prášku kratomu je zcela legální. Vnitřní užívání Kratomu nebylo prokázáno jako zcela bezpečné.

 

Účinky Kratomu:

Hlavní účinné látky kratomu jsou alkaloidy mitragynin, 7-hydroxymitragynin a dalších 25 alkaloidů. Mitragyniny jsou částečnými aktivátory μ-opioidního receptoru.

Jak působí Kratom:

  • silný stimulant energie
  • zlepšuje náladu
  • zlepšuje smysly
  • dodává chuť do práce
  • podporuje komunikativnost
  • pomáhá proti depresím a únavě
  • funguje jako silné analgetikum (tlumí bolest svalů, kloubů, hlavy),
  • zvyšuje libido (přírodní afrodisiakum),
  • snižuje chuť k jídlu
  • je známý pro své léčivé schopnosti (diabetes, snižuje krevní tlak, chřipka, posiluje imunitu apod.). 

 

kratombily


Bílý kratom
- Zajištuje velký přísun energie, euforie, koncentrace, zlepšení nálady, je vhodný pro zvýšení výkonu při práci, pro studium, pro komunikaci a také při cvičení. Bílý kratom dodává nejvíc energie a poskytuje střední úlevu proti bolesti

kratomultimate


Červený kratom
- Silné analgetické účinky (pomáhá proti bolesti), mírně energizující, uklidňuje a zlepšuje náladu, může zmírnit nespavost.

kratomzeleny

Zelený Kratom -  Má vysoce stimulační a  euforizující  ( ne tolik jako bílý)  účinky řadí se k nejoblíbenějším druhům kratomu vůbec.  zlepšuje náladu, pomáhá proti depresím a rozvíjí kognitivní schopnosti (myšlení). A pomáhá proti bolesti více, než kratom bílý.

kratomzeleny

Žlutý kratom -  Není tolik známy, ale stává se stále oblíbenějším. Vyrábí se jedinečným procesem sušení směsi bílého, zeleného i červeného kratomu. Jeho účinky jsou výjimečné a nejvíc podobné zelenému a bílému kratomu a mají dlouhodobou trvanlivost.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení