Co je Kratom?

Kratom je bylina, která vás ohromí svými pozitivními léčivými účinky.

Je důležité si zjistit základní informace o této bylině. Mitragyna Speciosa, také známá jako Kratom, dorůstá výšky až 30 metrů. Této rostlině se daří ve vlhkých oblastech jihovýchodní Asie například v Thajsku, Malajsii a Indonésii, kde mají vlhkou půdu bohatou na minerály. Má tmavé listy, které jsou až 25 cm dlouhé. Listy padají a rostou v závislosti na ročním období. Žilky těchto listů mají různá zbarvení a každá barva má své specifické vlastnosti, které ji vystihují. Barvy žilek jsou: bílá, červená, zelená . Kratom se získává z listů této tropické dřeviny, které se v specifickém období sklidí, vysuší a nadrtí.

 

Listy, které jsou podle výzkumu bohaté na terapeutické, energizující a uklidňující vlastnosti, jsou dle druhu považovány za jedny z nejvíce posvátných bylin. V jihovýchodní Asii se Kratom používal po staletí v obřadech, rituálech a lidovém léčitelství. V posledních letech se stal Kratom oblíbený. V některých zemích se zakazuje jeho vnitřní použití, ačkoliv nákup prášku kratomu je zcela legální. Vnitřní užívání Kratomu nebylo prokázáno jako zcela bezpečné.

 

Účinky Kratomu:

Hlavní účinné látky kratomu jsou alkaloidy mitragynin, 7-hydroxymitragynin a dalších 25 alkaloidů. Mitragyniny jsou částečnými aktivátory μ-opioidního receptoru.

Jak působí Kratom:

  • silný stimulant energie
  • zlepšuje náladu
  • zlepšuje smysly
  • dodává chuť do práce
  • podporuje komunikativnost
  • pomáhá proti depresím a únavě
  • funguje jako silné analgetikum (tlumí bolest svalů, kloubů, hlavy),
  • zvyšuje libido (přírodní afrodisiakum),
  • snižuje chuť k jídlu
  • je známý pro své léčivé schopnosti (diabetes, snižuje krevní tlak, chřipka, posiluje imunitu apod.). 

 

kratombily


Bílý kratom
- Zajištuje velký přísun energie, euforie, koncentrace, zlepšení nálady, je vhodný pro zvýšení výkonu při práci, pro studium, pro komunikaci a také při cvičení. Bílý kratom dodává nejvíc energie a poskytuje střední úlevu proti bolesti

kratomultimate


Červený kratom
- Silné analgetické účinky (pomáhá proti bolesti), mírně energizující, uklidňuje a zlepšuje náladu, může zmírnit nespavost.

kratomzeleny

Zelený Kratom -  Má vysoce stimulační a  euforizující  ( ne tolik jako bílý)  účinky řadí se k nejoblíbenějším druhům kratomu vůbec.  zlepšuje náladu, pomáhá proti depresím a rozvíjí kognitivní schopnosti (myšlení). A pomáhá proti bolesti více, než kratom bílý.

kratomzeleny

Žlutý kratom -  Není tolik známy, ale stává se stále oblíbenějším. Vyrábí se jedinečným procesem sušení směsi bílého, zeleného i červeného kratomu. Jeho účinky jsou výjimečné a nejvíc podobné zelenému a bílému kratomu a mají dlouhodobou trvanlivost.  

Zpět do obchodu
Kratomhero.cz na Firmy.cz