HHC Hero Gummies 10ks

HHC Hero Gummies jsou šílené bonbóny plné 25 mg HHC v každé dávce a jsou ozdobou každé sbírky. S příchutí jahody a mandarinky se každý kousek těchto gumi bonbonů stane neodolatelnou peckou. Tyto gumi bonbóny jsou pečlivě navrženy a vyráběny, aby splnily požadavky všech milovníků HHC. Jejich detaily a kvalita jsou mimořádné 

Předprodej
799 Kč
Kategorie: HHC
png 20230430 224154 0000
Akce

 Hexahydrokanabinoid (HHC) je jedním z mnoha kanabinoidů, které se přirozeně vyskytují v rostlině konopí. Jedná se o sloučeninu, která byla poprvé objevena v roce 1944 americkým chemikem Rogerem Adamsem při hydrogenaci delta-9 THC, při které přidal molekulu vodíku. HHC byl dlouho považován za nelegální, neboť byl vyráběn z THC, ale později se ukázalo, že se jedná o kanabinoid, který může mít potenciální účinky na lidské tělo. HHC se vyskytuje v rostlině konopí v malých množstvích a v posledních letech se stal zajímavým předmětem výzkumu, zejména z hlediska jeho farmakologických vlastností a potenciálního využití v medicíně.

 

 

 

Je třeba poznamenat, že HHC slouží jako sběratelský předmět a není určen k užívání. Prodej HHC je omezen pouze na osoby starší 18 let.

Zpět do obchodu
Kratomhero.cz na Firmy.cz